Přednášející

Jana Kubátová 🇨🇿

Iniciátorka vlastních NFT projektů, konzultantka externím NFT projektům

Sekce: NFTs/Metaverse, Společnost

Jana vystudovala Arts management. V letech 2008 - 2015 realizovala na 50 solo a kolektivních výstav českých a slovenských umělců pod vlastní NGO Inter-Art. Šest let působila jako projektová manažerka a copywriterka v kreativních digitálních agenturách. Poslední dva roky se věnuje rozvoji web3 a uměleckým NFT projektům jako např. The Divergents a Here/After The Art, a své know-how předává firmám se zájmem vstoupit do světa NFT a web3.

Události (2)

Panelová debata
NE 11:30-12:45 (P1 Rajská zahrada) @ai
75m

Metaverse má obrovský potenciál nejen změnit globální ekonomiku, ale také vytvořit nové a spravedlivější příležitosti pro všechny. Jaké je dnešní postavení žen ve světě web3 a metaverse? Co je iniciativa Holky v Metaverse a jakým aktivitám se věnuje?

Panelová debata
SO 16:45-18:00 (P1 Rajská zahrada) @bd
75m

Jak nové technologie zasahují do umění a vnímání samotné podstaty kreativity? Umělá "Inteligence" se učí z obrazů a fotografií umělců z celého světa a přináší neuvěřitelné nástroje pro nový typ tvorby. Virtuální realita umožňuje se hlouběji ponořit do příběhu a prozkoumávat nové digitální světy. Blockchain a NFT vytvořily nekonečný prostor pro sdílení umění.

UTXO.23
3.-4. červen 2023 @ Gabriel Loci, Praha
Otevřená komunitní kryptoměnová konference
S láskou organizuje UTXO Foundation, z.s.
v1.9.0 | powered by Svelte Svelte | grafický návrh Pen&Production