Přednášející

David Stancel 🇸🇰

Sekce: DeFi, Alternativní L1, Společnost
Twitter: @dave_stancel

Dávid vyštudoval Ekonómiu na Masarykovej univerzite v Brne, a Master of Science v obore Digitálnych mien na Univerzite v Nikózii na Cypre. Pracoval ako IT auditor a konzultant v PwC Slovensko. Spoluzakladal Blockchain Slovakia a pracoval ako konzultant v oblasti kryptomien a blockchain technológií na niekoľkých slovenských ako aj zajhraničných startupoch a projektoch. David často prednáša o kryptomenách a blockchaine na medzinárodných fórach, konferenciách či univerzitách. Taktiež učí vlastný predmet o kryptomenách na Slovenskej Technickej univerzite ako aj na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Je taktiež autorom knihy Coinstory, ktorá mapuje históriu a evolúciu kryptomien (CoinStory.tech).

Události (3)

Panelová debata
SO 15:30-16:45 (P1 Rajská zahrada) @b5
75m
Ostatní
NE 13:00-13:40 (P1 Rajská zahrada) @cb
40m

Rekapitulace uplynulého roku v oblasti DeFi, přehled nejvýznamnějších událostí, trendů a fenoménů, které utvářely trh decentralizovaných financí, a pohled na současné trendy a na to, co nás v oblasti kryptoměn a DeFi čeká v nadcházejících měsících...

Panelová debata
NE 15:00-16:15 (P1 Rajská zahrada) @cq
75m

"Kde koupit krypto?" je panelová diskuze o tom, jak se dají nejlépe pořídit kryptoměny v Česku. Odborníci z oblasti CEX, DEX a peer-to-peer směn přinášejí různé pohledy a srovnávají výhody a rizika těchto možností. Přidejte se k diskusi a zjistěte, jak nejbezpečněji a efektivně nakupovat kryptoměny. Moderuje David Stancel.

UTXO.23
3.-4. červen 2023 @ Gabriel Loci, Praha
Otevřená komunitní kryptoměnová konference
S láskou organizuje UTXO Foundation, z.s.
v1.9.0 | powered by Svelte Svelte | grafický návrh Pen&Production