Přednášející

Vladimír Pinker 🇨🇿

aka KryptoVláďa

Vzdělávání o web3 a kryptoměnách

Sekce: Základy, DeFi, NFTs/Metaverse, Alternativní L1, Společnost
Twitter: @KryptoVlada

KryptoVláďa je dlouholetý novinář a moderátor, který se po odchodu z televize rozhodl na plno věnovat oblasti kryptoměn. Kromě svého youtubového kanálu působí i na Stream.cz, nebo měl televizní pořad KryptoTime, který získa ocenění od EU za druhů nejlepší evropský projekt v oblasti edukace v blockchainových technologiích.

Události (15)

Přednáška
NE 16:15-17:00 (🔥 Campfire) @ar
45m

Jejich argumenty jsou vražedné, útočí sice slovně, ale ve skupinách :) Každý z nás je má kolem sebe. NOCOINEŘI! Jak se bránit jejich útokům a rozumně jim argumentovat? Jejich argumenty jsou vražedné, útočí sice slovně, ale ve skupinách :) Každý z nás je má kolem sebe. NOCOINEŘI! Jak se bránit jejich útokům a rozumně jim argumentovat?

Campfire
NE 13:00-13:30 (🔥 Campfire) @as
30m

Přijďte se seznámit s KryptoVláďovou komunitou, lidmy, kteří se zajímají o Ethereum, Cosmos a obecně myšlenku kryptoměn. Povíme si, jak to celé vzniklo, co se nám podařilo a mluvit budeme i o Czech Cosmos Instutut, který komunita založila. Nebo si připravte záludné otázky a Vláďa vám na ně odpoví

Workshop
NE 12:00-13:00 (W1 Knihovna) @at
60m

Poskytování likvidity, farmaření .... To je oblast DeFi, která je dnes asi nejvíce používaná. Uniswap V3 přinese pravidelně do tohoto odvětví změnu, která okamžitě začíná udávat směr dalšího vývoje. Ve workshopu, který je spíše pro DeFi nováčky se podíváme na to, jak v praxi poskytovat likviditu a nemít nakonec oči pro pláč

Ostatní
SO 09:45-10:00 (P1 Rajská zahrada) @b3
15m
Panelová debata
NE 15:00-16:15 (P1 Rajská zahrada) @cq
75m

"Kde koupit krypto?" je panelová diskuze o tom, jak se dají nejlépe pořídit kryptoměny v Česku. Odborníci z oblasti CEX, DEX a peer-to-peer směn přinášejí různé pohledy a srovnávají výhody a rizika těchto možností. Přidejte se k diskusi a zjistěte, jak nejbezpečněji a efektivně nakupovat kryptoměny. Moderuje David Stancel.

UTXO.23
3.-4. červen 2023 @ Gabriel Loci, Praha
Otevřená komunitní kryptoměnová konference
S láskou organizuje UTXO Foundation, z.s.
v1.9.0 | powered by Svelte Svelte | grafický návrh Pen&Production