Přednášející

Roman Valihrach 🇨🇿

Zakladatel a CEO Coinmate

Sekce: Základy, Bitcoin, Regulace, Společnost
Twitter: @RValihrach

O Bitcoinu jsem se dozvěděl ve 2011 a od té doby mě nepřestal fascinovat. Posouvat jeho myšlenky dále ale není jednoduché. Vysvětli "proč Bitcoin?" během pár minut, fakticky není možné. Abych podpořil adopci kryptoměn, rozhodl jsem se v roce 2013 budovat Coinmate coby bezpečnou a férovou kryptoburzu. Bitcoin může v budoucnu fungovat jako kotva ve světě nekontrolovatelně rostoucího množství peněz a dluhů. Technologie blockchainu má potenciál změnit finanční trhy a internet.

Události (3)

Workshop
SO 10:00-11:15 (W1 Knihovna) @bj
75m

Zajímá tě krypto a chceš si nějaké koupit. Jenže nevíš, jak na to? Coinmate ve spolupráci s Holky v kryptu realizují workshop pro začátečníky, kteří se chtějí dozvědět více o tom, jak fungují kryptoměny a co vše investování do krypta přináší. Zjistíš, co investování do kryptoměn obnáší, jak krypto vlastně funguje, jak krypto nakoupit a co s ním pak dělat?

Panelová debata
SO 14:00-14:50 (P1 Rajská zahrada) @b0
50m

Máte (nebo chystáte) byznys spojený s kryptoměnami a nevíte, jak se vás dotkne regulace? Přijďte se poradit s Romanem Valihrachem a Františkem Vinopalem, kteří vám rádi nasdílí své zkušenosti. Romanova burza Coinmate momentálně vynakládá značné úsilí, na to aby se k nadcházející regulaci připravila. Mají tak momentálně jedno z nejlepších know-how, týkající se tohoto tématu v ČR.

UTXO.23
3.-4. červen 2023 @ Gabriel Loci, Praha
Otevřená komunitní kryptoměnová konference
S láskou organizuje UTXO Foundation, z.s.
v1.9.0 | powered by Svelte Svelte | grafický návrh Pen&Production